Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Bydlení | Cestování | Horoskopy | Hry, video, PC | Informace webu | Zajímavosti

Vánoční cukroví

Nová kategorie na pečení Vánočního cukroví. Vánoční cukroví je v české kuchyni tradiční a některé svátky si bez cukroví ani nelze představit. Máme cukroví pečené a nepečené a většinou se dělá tak týden až dva dopředu. Před konzumací by se mělo uležet, je pak chuťově lepší a křehčí. Po stránce zdravotní-dietní je to bohužel horší, doporučuje sekonzumovat jen jednou za čas a v malé míře.
Více...

Boty bazar

Boty bazar. Hledáte ke sportovnímu oblečení vhodnou obuv? Už nemusíte nikde hledat a můžete si pohodlně vybrat jak oblečení tak boty na jednom místě v Altisportu. Vybírat můžete z pánských, dámských ale i dětských kvalitních sportovních bot, za rozumné ceny. Zastoupeny máme boty trekové a turistické, které jsou vyráběny z kvalitních materiálů s pevnou a vysokou podrážkou, díky nímž lze zdolávat i náročné terény.
Více...

Kabáty a bundy bazar

Kabáty a bundy bazar. Vytvořili jsme pro Vás, speciálně pro ženy kategorii bundy a kabáty. Najdete zde více jak desítku kvalitních kabátů a zimních bund na podzim a zimu. Vybírat můžete z nepřeberného množství barev a materiálů. Kabáty se skvěle hodí do chladných dnů, kdy potřebujete nejvíce zahřát. V nabídce najdete kabáty softshellové, zimní péřové, ale i bundy v podobě svetru, které se výborně hodí do podzimního počasí.
Více...

Rybí recepty

Rybí recepty, recepty z ryb. Rybí maso není méně hodnotné než maso teplokrevných zvířat. Jeho kvalita se liší podle druhu ryb i podle jejich stáří a velikosti. Ovlivňuje ji i to, odkud ryba pochází a kdy byla ulovena. Tak třeba kapr z řeky je chutný, ať je jakkoli velký, zatímco u kaprů ze stojatých vod – rybníků jsou chutnější menší kusy, zejména proto, že nejsou tak tučné. Ale i ty by měly bahnitou příchuť ze stojaté vody, pokud by se nedaly vysádkovat.
Více...

Bazar

Online bazar, bazarové inzeráty kde je inzerce zdarma, a navíc zde můžete prodat a koupit cokoliv, přidat inzerát na bazar ve vašem městě. Do jednotlivých sekcí našeho bazaru může být vložena libovolná soukromá inzerce, která splňuje podmínky pro vkládání inzerátů. Podejte inzerát na náš portál a nebude Vás to stát ani korunu.
Více...

Adresář firem

Databáze firem, Monitoring tisku, Adresář firem, Katalog firem, Monitoring médií, Obecní úřady, Letenky, Zájezdy aj. Adresář firem je jednou z nejdůležitějších agend v celém webu. V této agendě evidujeme dodavatele, odběratele, obchodní partnery, úřady a instituce a další adresy. Každý záznam v jednotlivých sekcích se dá doplnit informací o firmě, ke které náleží. Firma se pak přebírá z této evidence.
Více...

Jak správně napsat inzerát?

Jak správně napsat, vyplnit a podat inzerát? Způsob, jakým inzerát napíšete, může zásadním způsobem ovlivnit jeho úspěšnost. Nabízíme pár tipů, jak na to: Nadpis inzerátu slouží nejen k upoutání pozornosti, ale je důležitou součástí prodejního sdělení. Nadpis by tedy měl stručně a výstižně popisovat nabízenou nebo poptávanou věc/službu.
Více...

TOPování inzerátů

U již podaného inzerátu máte stále možnost objednat si jeho zviditelnění. Můžete využít například některou z následujících možností:
Více...

Tittle musí být výstižný

Tittle musí být výstižný. "Další stránka" je špatně. Měl by být výstižný i z globálního hlediska. Titulek "kontakt" je špatně, protože není jasné, na koho je to kontakt. "Kontakt na Yuhůa" je dobře. Čtenář může titulek používat i pro pochopení struktury serveru. Naopak když budou mít všechny stránky serveru titulek stejný (jako hlavní stránka), tak čtenář o tuhle možnost orientace přijde.
Více...
1