Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Informace webu

Jak správně napsat inzerát?

Jak správně napsat, vyplnit a podat inzerát? Způsob, jakým inzerát napíšete, může zásadním způsobem ovlivnit jeho úspěšnost. Nabízíme pár tipů, jak na to: Nadpis inzerátu slouží nejen k upoutání pozornosti, ale je důležitou součástí prodejního sdělení. Nadpis by tedy měl stručně a výstižně popisovat nabízenou nebo poptávanou věc/službu.

TEXT INZERÁTU

Počet znaků v textu inzerátu není na našem serveru omezen. Tento neomezený prostor doporučujeme maximálně využít a napsat co nejvíce podrobností o nabízené věci. Neuškodí ani připsat důvod prodeje. Zkrátka čím více informací, tím lépe. 

CENA

Pokud je to jen trochu možné, vždy u inzerátu uvádějte cenu. Alespoň orientační. Ne každý má chuť si u vás cenu zjišťovat, případně o ní vyjednávat. Buďte transparentní. 

KONTAKTNÍ ÚDAJE

Zní to jako samozřejmost, ale ne všichni to dodržují: u inzerátu uveďte kontaktní údaje, na kterých budete skutečně k zastižení. V případě, že z nějakého důvodu nechcete u inzerátu uvádět kontaktní údaje, stačí při vkládání inzerátu uvést pouze email. 

FOTOGRAFIE

Kvalitní fotografie nabízeného předmětu jsou dnes již téměř nezbytností. 

VIDEO

Video dokáže k Vašemu inzerátu přitáhnout stovky zvědavých očí, stačí se toho nebát. Na natáčení nepotřebujete žádné zvláštní vybavení, v dnešní době již umí video natočit téměř každý digitální fotoaparát nebo mobilní telefon. 

NEPOMOHLO TO?

Vytvořili jste inzerát podle našich doporučení a stále nic? V případě, že jste inzerát umístili do příliš frekventované rubriky, mohl se rychle dostat do nižších pozic ve výpisu inzerátů a vidí ho tedy méně lidí. Pro tento případ máme pro vás připraveno hned několik možností zviditelnění inzerce - TOPujte své inzeráty. 
Poslat dotaz
Jméno a příjmení:
Email:
Telefon:
Váš dotaz:
Potvrzovací kód:
(prosím opište)