Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Informace webu

TOPování inzerátů

U již podaného inzerátu máte stále možnost objednat si jeho zviditelnění. Můžete využít například některou z následujících možností:


Služba TOP: Pomocí TOPky posunete inzerát směrem nahoru ve výpisu inzerátů. První TOPka posouvá inzerát o 7 dní dopředu, druhá o 6 dní, třetí o 5 dní, čtvrtá o 4 dny, pátá a každá další o 3 dny. Využitím služby TOP zároveň prodloužíte platnost svého inzerátu.

Službu TOP můžete objednat:

1.) posláním TOP SMS – jednoduchá varianta (ceny 50 Kč vč. DPH).
1.) zviditelnění inzerátu v rubrice je na 1 týden

Inzerát vložíme na týden do reklamní pozice „TOP“ na hlavní straně serveru, hlavní straně sekce i v odpovídající rubrice. Tyto pozice jsou velmi dobře viditelné a umožňují dostat váš inzerát mezi maximální možný počet lidí.

Všechny výše uvedené možnosti zviditelnění inzerátu je možné objednat po kliknutí na odkazy „Topovat inzerát“ nebo „zviditelnit inzerát“, které najdete například v detailu inzerátu nebo v informačním emailu o stavu vašich inzerátů.