Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Bydlení | Cestování | Horoskopy | Hry, video, PC | Informace webu | Zajímavosti

Autokamera Mobi-i

Autokamera Mobi-i, GPS modul, HD Kamera je vybavena kvalitním, barevným 1/4″ CMOS sensorem, který dokáže nahrávat video v rozlišení až 1600×1200 pixelů. Aby bylo dosáhnuto nejlepších výsledků a přiměřené velikosti videí, ukládá se výsledný soubor do rozlišení 1280×720 pixelů při rychlosti 30 snímků za sekundu. Výsledný formát má příponu AVI. Čočka je schopna zachytit video s úhlem 120° Zařízení je určeno pro vozidla s palubním napětím 12 nebo 24 voltů.

Součástí zařízení je také GPS modul, díky kterému dokážete následně na mapě sledovat, kudy Vaše auto cestuje a jakou rychlostí (vhodné pro služební vozy). Model Mobi-i 770 je také vybaven Wi Fi modulem, díky kterému lze toto zařízení spojit s mobilním telefonem na platformě Android nebo iOS. Tato funkce umožňuje stahovat videa (včetně mapových podkladů) do telefonu nebo nastavovat funkce kamery, popřípadě sledovat online přenos (při online sledování kamera nenahrává). 

Kamera také obsahuje gravitační a pohybový senzor, díky kterým aktivuje kameru v zaparkovaném autě v momentě, kdy do Vašeho vozu někdo nabourá na parkovišti nebo ve chvíli, kdy se Vám zloděj rozbije okno. Senzory také zaznamenávají pohyb vozu v časové ose, takže později majitel vidí, jak se s autem jezdí – akcelerace a brždění. (vhodné do autopůjčoven). Vaše nová kamera Mobi-i na Vás dokonce mluví česky. Při rozjezdu Vás pozdraví a o jakékoli změně parametrů Vás bude informovat. 

Instalace autokamery je velice jednoduchá. Přiloženou oboustrannou lepicí páskou přilepíme kameru na přední sklo automobilu, nejvhodnější místo je před zpětným zrcátkem, aby nebyl omezen výhled z automobilu. Poté stejným způsobem přilepíme i GPS modul v takové vzdálenosti, aby šel připojit do kamery. Následně připojíme napájení – zde existují 2 možnosti.
1) Pro napájení použijeme cigaretovou zásuvku, kabel (je součástí balení) schováme za čalounění vozu v oblasti střechy a předního sloupku (POZOR, kabel nesmí překrývat AIRBAG!!!) a poté připojíme.
V tomto případě nebude fungovat PARKOVACÍ REŽIM! Napájení se z cigaretové zásuvky po uzamknutí vozu přeruší! Ostatní funkce jako nahrávání a sledování polohy za jízdy však budou fungovat normálně.
2) Pro napájení použijeme nepřerušované palubní napětí vozu (kabel je součástí balení).
Tuto instalaci doporučujeme přenechat specializované firmě nebo autosalonu dané značky. V tomto případě je nutné připojit kameru nejlépe na baterii automobilu, aby byla připojena ke stálému napětí. Nemusíte se bát o Vaši baterii. Kamera se chvíli po opuštění vozu přepne do úsporného režimu a hlídá okolí vozu. Zapne se po detekci pohybu.

Autokamera Mobi-i

Komentáře