Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Bydlení | Cestování | Horoskopy | Hry, video, PC | Informace webu | Zajímavosti

Zaklínač 3: Divoký Hon

Podmanivý nelineární příběh hry Zaklínač 3: Divoký hon se odehrává v otevřeném světě – světě, který je radost prozkoumávat, je plný dobrodružství, úkolů, pamětihodných postav a jedinečných příšer. Hráči budou volně cestovat v lesích, na jezerech, v horách, ve městech a vesnicích, ve kterých žije rozličné obyvatelstvo s vlastními zvyky, legendami a problémy.
Více...

GOPRO WiFi Smart Remote

GOPRO WiFi Smart Remote. Dálkové ovládání je praktickým příslušenstvím pro oblíbené outdoorové kamery prestižní značky GoPro. Dosáhněte nové úrovně pohodlí při natáčení adrenalinových kousků. Natáčejte jízdy, skoky a pochlubte se přátelům. S přibaleným páskem na zápěstí jej budete mít vždy po ruce, umístit jej můžete i kamkoli v autě, na kole apod.
Více...

Tom Clancys: Rainbow Six: Siege

Tom Clancys: Rainbow Six: Siege. Hra pro PC - propracovaný simulátor protiteroristické jednotky, dva týmy až o pěti hráčích proti sobě, jeden tým brání budovu a druhý se snaží osvobodit rukojmí, široká škála moderních zbarní a gadgetů, nový engine s extrémně propracovaným modelem poškození prostředí.
Více...

Grand Theft Auto V (GTA 5)

Grand Theft Auto V (GTA 5). Hra pro PC užijte si Los Santos díky výpočetní síle moderních počítačů ve vyšším rozlišení, s lepšími detaily,hustší dopravou, větší dohledností, vylepšenou AI, novými exteriéry, pokročilejším systémem počasí a efekty poškození, GTA Online. Grand Theft Auto V využívá naplno hardwaru nové generace herních konzolí i moderních počítačů.
Více...

Watch Dogs (Dedsec Edition) CZ

Watch Dogs (Dedsec Edition) CZ. Hlavní hrdina Aiden Pearce žije v Chicagu, nad kterým ve dne v noci bdí městský počítač ctOS (Central Operating System). Ten je propojen s profily a účty lidí, se semafory, s metrem, elektrickou sítí a bezpečnostními kamerami. Soukromé společnosti provozující systém však obchodují s údaji o lidech. Pro vítězství musíte přijmout jejich vlastní metody, ničit soukromí, porušovat zákony a páchat hackerskou i materiální škodu.
Více...

Arkham Knight Memorial Limited Edition

Batman: Arkham Knight Memorial Limited Edition je vyvrcholením celé Arkhamské série. Na rozdíl od minulého dílu Arkham Origins, je tato hra opět vyvíjena zkušeným a cenami ověnčeným týmem z Rocksteady, kteří se zařekli, že se bude jednat o jejich poslední hru s Batmanem v hlavní roli. Chtějí tedy, aby stála skutečně za to, a hodlají tomu podřídit vše.
Více...

Co jsou to vyhledávače?

Tak například známe vyhledávače Google, Seznam, Bing nebo třeba Yahoo.com. Servery, které mají velikou databázi stránek s informacemi o tom, která stránka internetu obsahuje jaké slovo. Protože takové vyhledávače umějí hledat v celém textu stránek, říká se jim fulltextové. Takových serverů existují řádově stovky.
Více...

PageRank

Různé vyhledávače řadí výsledky různě. Obecně se dá říci, že čím více se hledaná slova na stránce vyskytují a čím mají významnější pozici (titulky, nadpisy), tím je stránka řazena výše. Další metodou je takzvaný PageRank, který používá Google. Ten řadí i podle toho, kolik příbuzných stránek danou stránku odkazuje, čím více, tím lepší PageRank. Sleduje se i text takových odkazů a zda obsahuje hledané slovo.
Více...

Metaslužby

Metaslužby dokáží totiž položit dotaz více vyhledávacím službám současně, přičemž ještě v závislosti na položeném dotazu samy rozhodnou, u kterých vyhledávačů bude nejlepší se ptát. Metaslužba tak sama vhodně sestaví vyhledávací plán, z přijatých výsledků od plnokrevných vyhledávacích služeb pak odstraní případné duplicitní odkazy a předloží nám seskupené výsledky hledání.
Více...

Jak pracuje vyhledávač?

Jak pracuje vyhledávač? Vyhledávače pracují ve třech krocích. Roboti sbírají data a ta pak zpracují do databáze (indexování), potom je zpřístupní návštěvníkům, aby mohli klást dotaz. Robot prochází internetem tak, že začne třeba v nějakém katalogu. Tam najde odkaz a sleduje ho. Nalezenou stránku si stáhne pro zaindexování, zároveň hledá další odkazy, které případně sleduje, aby si to zase postahoval. Z toho vyplývá, že robot nemůže odhalit stránku, na kterou nevede žádný odkaz.
Více...
|< < 1 2 3 4 > >|