Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Bydlení | Cestování | Horoskopy | Hry, video, PC | Informace webu | Zajímavosti

Digitální televize po drátu

Digitální televize po drátu. Znáte digitální televizi od Telefónica O2 ? Dále jen O2TV. Věřím, že jste o té „revoluci v ovládání televize“ již slyšeli z TV reklam nebo od přátel, který již O2TV mají. Nejzajímavější vlastnosti, které O2TV nabízí: 30 hodinové zpětné zhlédnutí. Naprosto fantastická věc, kdy se stáváte pánem svého vysílání a kdykoliv si můžete pustit cokoliv, co bylo ve vysílání za posledních 30 hodin na jakýmkoliv programu, jakýkoliv pořad. Přepínáte TV programy a teď Vás něco zaujme? pusťte si to od začátku. Běží vám na jiném programu něco, co také chcete vidět? prostě si to pustíte později. Utekl vám včera oblíbený film, seriál? Pusťte si ho v době, kdy na to máte čas.
Více...

Kódy do universálního dálkového ovladače

Kódy do universálního dálkového ovladače. Některé ovladače fungují automatickým vyhledáváním, zde jen pozor pokud je hledání na příkaz vypnutí TV, tak některé televize reagují až na delší stlačení vypínacího tlačítka, tak to snadno můžete přeskočit, jako se to stalo mě s ovladačem Microsoft XBOX 360 v kombinaci s TV Panasonic Viera.
Více...

Fotobanka Photo Safe II

Fotobanka Photo Safe II je univerzální přenosný disk pro přenos dat z paměťových médií digitálních fotoaparátů a kamer na interní disk bez použití počítače. K počítači se potom připojuje přes rychlé USB 2.0 rozhraní. Tato fotobanka má kvalitní provedení, malé rozměry a díky vynikajícímu poměru cena/výkon se stává zajímavým doplňkem pro širokou řadu uživatelů.
Více...

Dalekohled CELESTRON AstroMaster LT 70AZ

Dalekohled Celestron: CELESTRON AstroMaster LT 70AZ. Dalekohled typu Refractor (čočkový), průměr předního členu 70mm, ohnisková vzdálenost 700mm (f/10) s jednoduchou azimutární montáží snadnou pro ovládání, umožňující astronomická i pozemní pozorování.
Více...

Vodotěsný dalekohled Nikon Fieldscope III

Vodotěsný dalekohled Nikon Fieldscope III - tělo bez okuláru. Monokulár s objektivem o průměru 60 mm. Špičkový monokulár pro pozorování přírody Nikon Fieldscope III-A bez okuláru. Možnost napojení na digitální fotoaparáty. Kompatibilita s různými typy okulárů.
Více...

Dalekohledy Nikon Aculon A211 10x50

Dalekohledy Nikon Aculon A211 10x50 je dalekohled nabízející vynikající optický výkon za velmi příznivou cenu. Je určen pro širokou škálu aktivit, včetně pozorování ptáků, přírody a turistiku. Díky asférickým čočkám má obraz s menším zkreslením i v krajích objektivu. Nikon Aculon A211 10x50 je dalekohled nabízející vynikající optický výkon za velmi příznivou cenu.
Více...

War of the Vikings

War of the Vikings vychází z War of the Roses a přináší novou generaci her od Paradoxu zaměřených na boj na blízko, zasazených do dob Vikingů. Všechny tyto faktory jim umožnily vytvořit herní zážitek ve vyšší intenzitě, s lepší přístupností a intuitivnějším bojovým systémem, který zajišťuje, že máte vždycky na výběr ze zajímavých možností.
Více...

Barevný iPod shuffle

Barevný iPod shuffle. Tělo přehrávače je vyrobeno z jediného kusu hliníku, takže iPod shuffle působí nejen elegantně, ale také pevně a odolně. Přitom paleta nabízených barev z něj dělá dokonalý módní doplněk. Apple iPod Shuffle má neuvěřitelně elegantní tělo, které je vyrobeno z jediného kusu hliníku. Je proto neuvěřitelně lehoučký, váží pouhých 12,5 gramů. Vydrží až 15 hodin přehrávání zvuku při plném nabití. Možnost přichycení pomocí klipsu.
Více...

OS X je operační systém Mac

OS X je operační systém každého Macu. Je postavený na bytelné unixové základně a naplno využívá možnosti hardwaru. Navržený je tak, aby pěkně vypadal a snadno se ovládal. Obsahuje kolekci výborných aplikací, které budete denně a rádi používat. A umožňuje Macu nádherně spolupracovat s iOS zařízeními.
Více...

iHelath Edge

iHelath Edge i pro IOS je snímač denní aktivity, není to obyčejný fitness náramek jako nabízejí jiní, po hlubším seznámení poznáte, že je jiný. Měří ušlou vzdálenost, kvalitu spánku a celkovou aktivitu uživatele.
Více...
|< < 1 2 3 4 > >|