Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Bydlení | Cestování | Horoskopy | Hry, video, PC | Informace webu | Zajímavosti

Facebook opravuje chybu

Facebook opravuje chybu. Aktuálně vydaná nová verze aplikace již má tuto chybu opravenu, tudíž pokud ji ve svém telefonu nebo tabletu používáte, určitě byste ji měli updatovat. Pokud se tedy o toto téma více zajímáte anebo sami vyvíjíte aplikace pro iOS, určitě jej shledáte zajímavým.
Více...

Memory Cleaner X

Memory Cleaner X. Utilita umí neustále sledovat dění v paměti a zaznamenává, která aplikace používá kterou její část, případně kterou knihovnu potřebuje. Po jejím ukončení pak kontroluje, zda žádná z jí použitých částí nezůstává v paměti zbytečně a odstraní ji. Případně můžete kdykoli vyvolat proces čištění operační paměti ručně. Ovšem vzhledem k tomu, že Memory Cleaner X je k dispozici zdarma, se můžete přesvědčit sami.
Více...

Apple si patentoval klávesnici

Apple si patentoval klávesnici. Zdvih fyzických tlačítek na klávesnici je něco, co vyžaduje určitý prostor. Prostor, kterého není na rozdávání tam, kde se snažíte o co nejtenčí počítač. Jeho potřebu dotáhnul Apple k naprosté dokonalosti u aktuálního dvanáctipalcového MacBooku, kde je zdvih tlačítek skutečně minimální.
Více...

Největší iPad Pro

Nový iPad Pro. Největší a nejvýkonnější iPad. iPad Pro má velký displej s úhlopříčkou 12,9 palce. Uvnitř tepe procesor Apple A9X. Je dvakrát rychlejší než Apple A8X s dvojnásobně rychlým přenosem dat. Grafický výkon je pak rychlejší 360× a je srovnatelný s herními konzolemi. Výdrž na baterii má být až deset hodin, tedy srovnatelná s předchozími iPady.
Více...

Nová Apple TV 64GB

Nová Apple TV 64GB. Na filmy, seriály a přímé sportovní přenosy se čím dál víc díváme v aplikacích. A tam míří i televize. Nová Apple TV tuhle vizi rozvíjí. Na svých mobilních zařízeních a počítačích se v aplikacích dostáváte k nejrůznějšímu zábavnému obsahu. A právě tím směrem míří i televize v obýváku. Aplikace osvobodily televizi. Umožňují vám osobně si vybrat, na co se chcete dívat. Kdy a kde.
Více...

Jak stáhnout Minecraft

Minecraft si můžete stáhnout pomocí následujících odkazů. Nabízíme verze pro Windows, Linux a Mac. Po stažení je nejprve nutné vytvořit si na minecraft.net účet (odkaz zde), přes který se logujete do hry a který musíte za určitý poplatek vylepšit na Premium, což Vám zajistí možnost hrát multiplayer Survival mód.
Více...

Nová myš Magic Mouse

Nová myš Magic Mouse mění definici toho, co by takové zařízení mělo dokázat. Kromě hladké, bezešvé vrchní plošky, která funguje jako jedno či dvě tlačítka, je myš Magic Mouse vybavena také povrchem Multi-Touch podporujícím gesta. Jednoduchým dotykem kdekoli na vrchní ploše můžete zobrazení posouvat svisle, vodorovně či úhlopříčně – vlastně pod úplně libovolným úhlem.
Více...

Autokamera Mobi-i

Autokamera Mobi-i, GPS modul, HD Kamera je vybavena kvalitním, barevným 1/4″ CMOS sensorem, který dokáže nahrávat video v rozlišení až 1600×1200 pixelů. Aby bylo dosáhnuto nejlepších výsledků a přiměřené velikosti videí, ukládá se výsledný soubor do rozlišení 1280×720 pixelů při rychlosti 30 snímků za sekundu. Výsledný formát má příponu AVI. Čočka je schopna zachytit video s úhlem 120° Zařízení je určeno pro vozidla s palubním napětím 12 nebo 24 voltů.
Více...

Systém Office 365

Office 365 zahrnuje nové verze aplikací Office 2016 – Word, Excel, PowerPoint a další. Obnovte své předplatné systému Office 365 snadno u společnosti Microsoft. Získejte přístup ke stále aktuálnímu softwaru, včetně aplikací Word, Excel, PowerPoint a Outlook, který je optimalizován napříč vašimi zařízeními – budete tak mít přístup k vašim věcem odkudkoli a zvládnete toho více i na cestách. Office 2016 pro PC a Mac.
Více...

Windows 10 Home

Windows 10 Home. Systém Windows 10 je váš partner k uskutečňování věcí. Získejte rychlejší spuštění, známou avšak rozšířenou spouštěcí nabídku a báječné nové způsoby jak věci dělat přes vícenásobné zařízení. Budou se vám líbit inovační funkce jako zcela nový prohlížeč vybudovaný pro online působení.
Více...
1 2 3 4 > >|