Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Bydlení | Cestování | Horoskopy | Hry, video, PC | Informace webu | Zajímavosti

Výběr roštu

Výběr roštu. Nebojte se investovat do polohovacího roštu. Pokud jste celý den na nohou nebo hodně sportujete, bude se vám lépe spát s vyvýšenýma nohama. Možnost zvednutí hlavové části oceníte i při čtení knihy nebo sledování televize. Rošt může být pevný laťový nebo složený z pružných lamel.
Více...

Výběr postele

Výběr postele. Postel pro průměrně vysokého člověka (175 cm) by měla být minimálně 195 cm dlouhá a 50 cm vysoká, aby se z ní snadno vstávalo. Při koupi nové postele myslete také na to, že pro pohodlné spaní potřebujete alespoň 80 až 100 cm široký prostor. Pokud vám vadí průvan, zvolte postel s čelem.
Více...

Jak vybírat kuchyně

Jak vybírat kuchyně? Zásadním kritériem při volbě kuchyně je dispozice domu či bytu. Podle toho volíme velikost a uspořádání celé kuchyně. Zvolíte-li masiv, budete mít sice luxusní řešení vaší kuchyně, ale na druhou stranu sáhnete hluboko do kapsy a pravidelná údržba kuchyně vám vezme spoustu času. Pokud chcete ušetřit, volte linky s foliovanými dvířky anebo dvířky laminátovými.
Více...

Jak vybrat skříně

Jak vybrat skříně? Při výběru skříně je důležité kvalitní kování, panty a úchytky, na nichž se nedostatečná kvalita projeví nejdříve. U zásuvek dbejte na použití kvalitních pojezdových mechanismů. Každodenní boj s otvíráním zásuvek by vás mohl brzy připravit o poslední nervy.
Více...

Vícedílné obrazy

Vícedílné obrazy. Zapomeňte na puzzle nebo závěsné ozdoby, je čas vrátit se k tomu nejlepšímu - obrazům! Pouze je třeba je pojmout o něco moderněji, protože klasický obraz s obrovským bytelným rámem zapadne spíš do zámku než do moderního bytu. Obrovský úspěch v současnosti slaví tzv. vícedílné obrazy.
Více...

Skládací dřevěné židle

Skládací dřevěné židle. Pokud jste zastáncem spíše rustikálního stylu nebo jen máte raději přírodní materiály, pořiďte si skládací židli vyrobenou ze dřeva. V obchodech ji naleznete jak ve světlé tak i v tmavé variantě. Určitou nevýhodou těchto židlí je netvarované sedátko.
Více...

Plastové židle

Plastové židle 8300 KOTA, židle Autronic AUC-439 BC, nebo jednoduchou moderní plastovou stoličku Autronic CT-175. Pro ty, kteří upřednostňují hlavně praktičnost, mohu doporučit skládací židle z kovového materiálu v kombinaci s plastem. Židli v tomto provedení oceníte především pro její snadnou omyvatelnost.
Více...

Jaké židle k dřevěnému stolu

Jaké židle k dřevěnému stolu? Vhodnou židli vybírejte vždy zároveň s jídelním stolem. Nabídka na trhu je velmi pestrá, ale ne všechny kousky jsou ideální pro sezení u jídelního stolu – zde stavíme na první místo pohodlí, protože na židli můžete strávit i několik hodin a každý detail v konstrukčním provedení nebo odbytém čalounění se může neblaze projevit na vašich zádech.
Více...

Moderní jídelní stoly

Moderní jídelní stoly, s kterými se setkáte na trhu, zdůrazňují jako svoji hlavní přednost především čistý design – jednoduché linie a hladké povrchy. Jsou vyrobeny z nadčasových materiálů, jako jsou například masivní dřeviny, také exotické, kov nebo čiré sklo. Všechny tyto materiály se výrobci nebojí i vzájemně kombinovat.
Více...

Střešní krytina Synus

Střešní krytina Synus, značky Terran. Synus zaujme i svou nízkou hmotností. Střešní krytina patří k nejlehčím v portfoliu značky, přičemž hmotnost jedné tašky je asi 4 kg. Představuje proto ideální volbu v případě rekonstrukcí starších domů, kde se například nepočítá s výměnou krovu. Zajímavá však bezpochyby je i v případě novostaveb.
Více...
|< < 1 2 3 4 > >|